glami('track', 'ViewContent', { content_type: 'product', item_ids: ['ADZXFLUX002'] // currently viewed product ID. Use the same ID as you use in the feed (ITEM_ID) });

Jogujeme po Anglicky

15 €

Návod na cvičenie asán v slovenskom a anglickom prevedení.

ks
Dostupnosť:
Skladom 2 ks Doručenie dopravcom 27.09.2021

,, Keď tvoríš, pohneš sa ďalej a vyrastieš. ,,

Ahoj, som Dominika a vzala som nápad, rozum, slovník a pevnú vôľu do hrsti a začala som písať. Len tak, možno z dlhej chvíle a možno s cieľom naučiť sa novým  veciam v oblasti, ktorá môjmu životu dodáva šťavu . Písala som pred prácou, po práci, v každej voľnej chvíli, ktorú som si medzi všetkými mojimi aktivitami našla. A tých nie je málo. Ale vedela som, že to má zmysel písať. Pre seba, pre ostatných. Pretože vždy má zmysel podeliť sa o kúsok svojho života s ostatnými. Len tak. Pre radosť. Lebo len keď zdieľame veci s ostatnými ľuďmi - život stojí zato. 

Text je písaný po slovensky aj po anglicky, pretože verím, že aj samotná jóga môže byť cesta ako spojiť ľudí odlišnej národnosti, náboženstva, spoločenského postavenia, či názoru na život. Možno raz vďaka tomu odhodíte jazykové bariéry, začnete sa učiť, aby ste neskôr mohli vy sami učiť iných. 

V knižke nájdete na každej dvojstrane obrázok a krátky popis jednotlivých pozícií, v jednom odstavci po slovensky a hneď vedľa po anglicky. Niečo ako vreckový joga-slovník.


Tak ber knižku a joguj s ňou vo svete .....