ESHOP MOMENTÁLNE NIE JE V PREVÁDZKE.

O nás

Martin 

CEO, Creative director, Copywriter, skladník, kuriér, kurič 

 

SOM MARTIN. SOM SEDLIACKY GANGSTER A VYMYSLEL SOM SI TENTO MALÝ OBCHOD S TRIČKAMI. VYMÝŠĽAM A PRIPRAVUJEM MOTÍVY A STARÁM SA O WEB. REALIZÁCIA VÝSLEDNÉHO PRODUKTU JE UŽ V RÉŽII PROFESIONÁLNEJ FIRMY S NEKOMPROMISNÝM DÔRAZOM NA UDRŽATEĽNOSŤ.

 

Po kancelárskej práci mostného inžiniera som z mesta ušiel do hôr a bol som súčasťou prevádzky dvoch horských chát v Nízkych Tatrách. Potvrdilo sa mi ale, že neviem a nechcem zhmotňovať vízie niekoho iného, ale svoje a hlavne, že nechcem šéfa (to bola asi príliš múdra veta). Ušiel som teda aj z hôr a rozhodol sa naplno venovať tomuto e-shopu (fokusovať sa, vieš), ktorý pár rokov hybernoval popri mojom sedliačení na kopcoch. V rámci OZ Horské Spoločenstvo som stále súčasťou aktivít, ako je beh do vrchu Andrejcová Vertikal, horský festival Ďumbierfest v lete, a úprava bežkárskych tratí a lavínový kurz v zime. To sa nechválim , ale sťažujem. Lebo furt dačo. Počúvam blúzoidne rozťahaný stoner a flanelový metal, alebo čokoľvek hlučné, čo má aspoň 5 minútové intro a hrá dookola hodinku. Hľa nižšie. Spoločenské hry považujem za stratu času.

 

 


 

Jano 

Copywriter, záťažové testy produktov v teréne, sociálne siete 

 

Som Jano a prezývajú ma Lavína (not funny story behind). Mám rád adrenalín a dobrodružstvo každého druhu. Kedysi som viedol najväčšie športové obchody na trhu, dnes utekám pred všetkým, čo len trochu pripomína korporát a vyhýbam sa davom. Viem si navariť pre seba, aj pre 100 ľudí a potom sa stratiť na pár dní vo fjorde. Baví ma všetko, len nech to netrvá večne. Momentálne si ulietam v Nórsku už pár sezón, niekedy v snoch, niekedy na padáku…

 


 

 

Dominika

Autorka knihy Jógujeme po Anglicky, pohľadná modelka

Som Dominika a som z najkrajšej dediny z Valaskej.
Hneď po škole som šla pracovať na Island kde som sa zaľúbila do severskej krajiny a ešte som sa tam niekoľko krát vrátila a verím že sa aj vrátim. Pomedzi som pracovala na Kamennej chate na Chopku a v skialpovom obchode Active Planet kde som dodnes. Som inštruktorka jogy , amatérsky bežec, skialpinista, skalolezec , skoro profesionalny turista :) a celkovo milujem všetko čo robím a robím to s radosťou. Znie to ako klišé ale v tom prípade môj život asi je kliše. No a čo . Ale tak mi to vyhovuje :)  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz