ESHOP MOMENTÁLNE NIE JE V PREVÁDZKE.

O nás

Martin 

CEO, Creative director, Copywriter, skladník, kuriér, kurič 

 

SOM MARTIN. SOM SEDLIACKY GANGSTER A VYMYSLEL SOM SI TENTO MALÝ OBCHOD S TRIČKAMI. VYMÝŠĽAM A PRIPRAVUJEM MOTÍVY A STARÁM SA O WEB. REALIZÁCIA VÝSLEDNÉHO PRODUKTU JE UŽ V RÉŽII PROFESIONÁLNEJ FIRMY S NEKOMPROMISNÝM DÔRAZOM NA UDRŽATEĽNOSŤ.

 

Po kancelárskej práci mostného inžiniera som z mesta ušiel do hôr a bol som súčasťou prevádzky dvoch horských chát v Nízkych Tatrách. Potvrdilo sa mi ale, že neviem a nechcem zhmotňovať vízie niekoho iného, ale svoje a hlavne, že nechcem šéfa (to bola asi príliš múdra veta). Ušiel som teda aj z hôr a rozhodol sa naplno venovať tomuto e-shopu (fokusovať sa, vieš), ktorý pár rokov hybernoval popri mojom sedliačení na kopcoch. V rámci OZ Horské Spoločenstvo som stále súčasťou aktivít, ako je beh do vrchu Andrejcová Vertikal, horský festival Ďumbierfest v lete, a úprava bežkárskych tratí a lavínový kurz v zime. To sa nechválim , ale sťažujem. Lebo furt dačo. Počúvam blúzoidne rozťahaný stoner a flanelový metal, alebo čokoľvek hlučné, čo má aspoň 5 minútové intro a hrá dookola hodinku. Hľa nižšie. Spoločenské hry považujem za stratu času.

 

 


 

Jano 

Copywriter, záťažové testy produktov v teréne, sociálne siete 

 

Som Jano a prezývajú ma Lavína (not funny story behind). Mám rád adrenalín a dobrodružstvo každého druhu. Kedysi som viedol najväčšie športové obchody na trhu, dnes utekám pred všetkým, čo len trochu pripomína korporát a vyhýbam sa davom. Viem si navariť pre seba, aj pre 100 ľudí a potom sa stratiť na pár dní vo fjorde. Baví ma všetko, len nech to netrvá večne. Momentálne si ulietam v Nórsku už pár sezón, niekedy v snoch, niekedy na padáku…

 


 

 

Dominika

Autorka knihy Jógujeme po Anglicky, pohľadná modelka

Som Dominika a som z najkrajšej dediny z Valaskej.
Hneď po škole som šla pracovať na Island kde som sa zaľúbila do severskej krajiny a ešte som sa tam niekoľko krát vrátila a verím že sa aj vrátim. Pomedzi som pracovala na Kamennej chate na Chopku a v skialpovom obchode Active Planet kde som dodnes. Som inštruktorka jogy , amatérsky bežec, skialpinista, skalolezec , skoro profesionalny turista :) a celkovo milujem všetko čo robím a robím to s radosťou. Znie to ako klišé ale v tom prípade môj život asi je kliše. No a čo . Ale tak mi to vyhovuje :)  

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie